Orman Ürünleri | Kereste, Kontrplak, Masif Panel

Kereste Orman Ürünleri

Orman ÜrünleriKereste Üretim


Birinci kalite tomruklardan üretilmiş keresteler için piyasa koşulları içindeki en uygun kereste fiyatlarını Yazıcıoğlu Orman Ürünleri'nde bulabilirsiniz.

Modern teknoloji ile üretim yapan yetki belgeli kereste fabrikası ile tomruk kesme ve devamındaki proseslere uygun makine parkurumuz hizmetinizdedir.

Fabrikamız

Yazıcıoğlu Orman Ürünleri, 140cm'lik tomruğu ortadan ikiye bölebilecek yeterlilikte Tomruk Bıçkısı ve ahşap ambalaj malzemesi işaretleme yetkili Kereste Kurutma Fırını ile üstün kalite ve modernizasyona sahip kereste üretimi imkanına sahip bir firmadır.

Kereste Orman Ürünleri

Fabrikadan Uygun Fiyatlarla Kereste Üretimi

Yazıcıoğlu Orman Ürünleri, uluslararası endüstriyel standartlarda kereste üretimi ile sektör içindeki en avantajlı kereste fiyatlarını sunmaktadır. Tomruklar modern üretim koşulları içinde kereste fabrikasında biçilmekte ve stadartlara uygun ölçülerde kereste olarak üretilmektedir.

Tam otomatik şeritte tomruk biçme işlemi çift vardiya seri üretim ile yapılmaktadır. Tomruk kesme işlemi ardından tam otomatik kereste kurutma fırını ile yüksek kapasitede ve optimum nem düzeyi sağlanana kadar kereste kurutma işlemi tamamlanmaktadır. Isıl işlem yapmaya elverişli kurutma fırınımız ile T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü’nce verilen ISPM-15 ahşap ambalaj malzemesi işaretleme yetkisi (DB-HT) alınmıştır.

Kayın Kereste

Kayın Kereste

Mobilya, dekorasyon ve yer döşemelerinde çok kullanılan kayın kereste ürünleri mobilya sektörünün vazgeçilmezlerindendir. Kayın kereste üretimi sandalye, masa gibi ürünlerde ve iç mekan dekorasyonunda tercih edilmektedir.

Kestane Kereste

Dayanımı yüksek ve uygun bütçeli kereste çeşitleri arasında yer alan bir ahşap malzemedir. Ayrıca, makine ve el gereçleri ile kolayca işlemeye uygunluğu kestane kerestesinin tercih edilebilirliğini artırmaktadır. İskeleler, deniz araçları, pencere doğramaları yanında sıklıkla ahşap evlerin ana malzemesi olarak kullanılabilmektedir.

Kestane Kereste
Meşe Kereste

Meşe Kereste

Parke yapımında kullanılan meşe kereste için sıklıkla görülen diğer kullanım alanlarına alet sapları, iskele, gemi ve kayıklar ve köprü direkleri örnek verilebilir. İç ve dış mekan uygulamalarında ise kapı, pencere ve merdivenlerde kullanılır. Meşe kereste malzemenin sert özelliği tüm bu alanlarda kullanımında elverişli nitelik kazandırmaktadır.